info@metismedikal.com
+90 (312) 336 36 12

HAKKIMIZDA

Metis Medikal Pazarlama ve Teknik Hizmetler, 23 Kasım 2012 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Metis, sektörde oldukça yeni bir firma olmasına rağmen, geçmiş yıllardaki uzun soluklu iş deneyimi ve tecrübelerine bağlı olarak, kısa süre içinde Türkiye genelindeki Türk Silahlı Kuvvetleri Hastaneleri bünyesinde bulunan kurumlarda önemli bayiliklere sahip olmuştur.

Sektörde geçmişe dayalı 14 yıllık tecrübesi ve iş deneyimi sayesinde; Türk Silahlı Kuvvetleri Hastaneleri bünyesinde gerçekleştirilen açık ihalelerdeki işleyiş, prosedür, konu ve klinik çalışmaları ile gerek satış, gerek satış sonrası hizmetlerde Metis Medikal Pazarlama ve Teknik Hizmetler, kendi kulvarında yarışabileceği güçlü firmalar arasındaki yerini almıştır.

Ayrıca Metis, Ankara (GATA) Gülhane Askeri Tıp Akedemisi’nden beklenen başarı hedefini %90 oranında yakalamakla beraber, temsilciliğini yapmakta olduğu çok güçlü, donanımlı, firma ve markalarla Türk Silahlı Kuvvetleri Hastaneleri’ne, güvenli ve kaliteli tıbbi ürün ve hizmet desteği vermektedir.

 • Misyonumuz

  İnsanların sağlık ve sosyal hizmetler alanındaki her türlü ihtiyacına cevap verecek ekipman ve klinik hizmetleri kurmak, işletmek ve desteklemek.

  Vermiş olduğumuz sağlık hizmetinin klinik beklentiler doğrultusunda etkili ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması.

  Sağlık kuruluşlarında, kaliteli tıbbı ürünler ile hasta sağlığının iyileştirilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetinin en yüksek düzeyde tutulması.

 • Vizyonumuz

  Bütün kalite anlayışıyla, toplumumuzun ve bireylerimizin sağlık standartlarını ve yaşam kalitesini yükseltirken, sağlık sektöründe uluslararası normlarda çözümler sağlayarak halkımıza en çağdaş hizmeti sunmak. Kazandığımız tecrübe ve birikimle sağlık kurum ve kuruluşlarına anlamlı çözümler üretmek.

 • Kalite Politikamız

  Sağlık kuruluşlarında kaliteli tıbbı ürünler ile hasta sağlığının iyileştirilmesi ve müşteri memnuniyeti, hasta sağlığı ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde kaliteyi ön planda tutan, ürün yelpazesini her geçen gün genişleten ve alanında emsalsiz olan ürünleri müşterilerinin hizmetine sunan ve bu sayede gelişime açık bakış açısıyla yenilikleri yakından takip eden, bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün önde gelenlerinden olmayı hedeflemekteyiz.